خوش آمد گویی

به سایت رسمی انجمن ساواته (بوکس فرانسوی) ایران، به شماره ثبت 24765، نخستین و تنها نماینده فدراسیون بین المللی ساواته و مورد تایید وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران خوش آمدید.
از این پس جدیدترین اخبار و تحولات در حوزه ساواته را در این سایت مطالعه فرمایید.

جستجو در سایت

Archive

با حضور مسئولان و قهرمانان؛ سمینار معرفی و توسعه ساواته در استان البرز برگزار شد

در راستای اجرای تقویم مصوب سال 95 انجمن ساواته ایران و گسترش هر چه بیشتر این هنر رزمی در استان های مختلف کشور، سمینار معرفی و توسعه ساواته(بوکس فرانسوی) در استان البرز برگزار شد.

Iran Savate association- انجمن ساواته ایران- استاژ 1

 

به گزارش روابط عمومی هنر رزمی(انجمن) ساواته ایران، این سمینار روز جمعه 14 آبان سالجاری با حضور حمیدرضا حصارکی بنیانگذار و رئیس هنر رزمی ساواته در ایران و رئیس کنفدراسیون ساواته آسیا، حامد متین فر دبیر انجمن و سرمربی تیم ملی در مسابقات جهانی و قاره ای 2016، امیرهوشنگ کیانپور مسئول کمیته جوانان انجمن و عضو تیم ملی در مسابقات جهانی کروواسی، سامان متین فر نایب قهرمان آسیا در سال 2016 و به میزبانی حسین حیاتی مسئول هماهنگی ساواته استان البرز و از قهرمانان شاخص رزمی ایران، برگزار شد که تعداد قابل توجهی از مربیان، قهرمانان و ورزشکاران علاقمند به ساواته در آن حضور داشتند.

Iran Savate association- انجمن ساواته ایران- استاژ 14

 

در ابتدای این سمینار، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی کشورمان، استاد هرمزی از پیشکسوتان رزمی و مربیان سازنده این عرصه، ضمن خوشامد گویی به مسئولان انجمن ساواته ایران، از تمایل و علاقه طیف وسیعی از رزمی کاران استان جهت عضویت در ساواته خبرداد. همچنین حسین حیاتی از قهرمانان شناخته شده و با اخلاق رشته های رینگی و مبارزات آزاد نیز ضمن اعلام خرسندی از اعطای مسئولیت هماهنگی ساواته در استان البرز به وی، بر تلاش همه جانبه خود نسبت به توسعه ساواته در این استان خبرداد.

Iran Savate association- انجمن ساواته ایران- استاژ 2

در ادامه، حمیدرضا حصارکی رئیس کمیته توسعه جهانی ساواته نیز با بیان اینکه مسئولیت های اجرایی وی در عرصه داخلی و بین المللی، وظایف و تعهدات سنگینی از جمله نظارت بر روند مناسب فعالیت ساواته در کشورهای مختلف مطابق با قوانین بین المللی و ضرورت برنامه ریزی لازم جهت توسعه پایدار این هنر رزمی در داخل و خارج کشور را فراهم ساخته است، به بیان تاریخچه ساواته در جهان و چگونگی معرفی و توسعه این هنر رزمی اصیل در د اخل کشور از 9 سال گذشته تاکنون پرداخت و بر رعایت قوانین بین المللی مبنی بر استقلال فنی و اجرایی ساواته تاکید کرد. 

Iran Savate association- انجمن ساواته ایران- استاژ 3

 

عضو هیئت رئیسه فدراسیون بین المللی همچنین ضمن تشکر از حمایت های اعضای هیئت رئیسه انجمن و با بیان اینکه از سال 2015 و با کسب نخستین مدال نقره جهانی در استایل کامبت(غیر کنترلی)، گام بلندی در زمینه موفقیت های بیشتر ساواته ایران برداشته شده که در ادامه مدال آوری در مسابقات جوانان جهان، موفقیت در مسابقات آسیایی و همچنین نخستین اعزام جهانی بانوان و کسب نخستین نشان نقره جهانی در استایل آسوت(کنترلی)، تکمیل کننده این روند موفقیت در سال 2016 بوده اند، بر تداوم روند موفقیت آمیز فعلی و اجرای برنامه های مصوب انجمن تاکید کرد.

Iran Savate association- انجمن ساواته ایران- استاژ 7

 

در این سمینار با هدف معرفی هرچه بهتر و مناسبتر ساواته، تصاویری از مسابقات جهانی این هنر رزمی پخش و توضیحات لازم نسبت به موارد فنی، قوانین داوری بوکس فرانسوی و آنالیز مسابقات توسط حصارکی انجام شد.

Iran Savate association- انجمن ساواته ایران- استاژ 10

در بخش پایانی این سمینار، حامد متین فر دبیر انجمن نیز در خصوص برگزاری مسابقات انتخابی با هدف مشخص ساختن ترکیب تیم های اعزامی به مسابقات جهانی و آسیایی سال آینده میلادی توضیحاتی را ارائه و بر نگاه ویژه انجمن نسبت به حضور شایسته ترین ها در ترکیب تیم ملی و دعوت از مربیان سازنده در جمع کادر فنی تیم ملی، تاکید کرد.

Iran Savate association- انجمن ساواته ایران- استاژ 6

مطابق با اعلام مسئول هماهنگی ساواته در استان البرز، به زودی استاژ فنی این هنر رزمی در شهر کرج و با حضور برخی از ملی پوشان ساواته، برگزار خواهد شد.

انتهای پیام 

Scroll to Top