خوش آمد گویی

به سایت رسمی انجمن ساواته (بوکس فرانسوی) ایران، به شماره ثبت 24765، نخستین و تنها نماینده فدراسیون بین المللی ساواته و مورد تایید وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران خوش آمدید.
از این پس جدیدترین اخبار و تحولات در حوزه ساواته را در این سایت مطالعه فرمایید.

جستجو در سایت

Archive

استاژ فنی ساواته در استان البرز برگزار شد

در راستای توسعه هرچه بیشتر ساواته در استان های مختلف کشور و همچنین آموزش استاندارد تکنیک ها و اصول و قوانین مبارزاتی، جمعه 15 بهمن ماه یک دوره استاژ فنی با مدرسی حامد متین فر، سرمربی تیم ملی در مسابقات جهانی 2016 کروواسی به میربانی نمایندگی استان البرز برگزار شد.

Iran Savate association stage in Alborz انجمن ساواته ایران استاژ فنی البرز بهمن 95

به گزارش روابط عمومی هنر رزمی(انجمن) ساواته ایران، در این استاژ که به درخواست حسین حیاتی، نمایندگی انجمن در استان البرز و با حضور مربیان و ورزشکاران ساواته استان برگزار شد، آموزش تکنیک های پایه تا پیشرفته و مروری بر نحوه امتیازها و اخطارها بر اساس آخرین ورژن قوانین جهانی انجام پذیرفت.

Iran Savate association Alborz stage انجمن ساواته ایران استاژ البرز بهمن 95 6

بدینوسیله انجمن ساواته ایران از قهرمانان ارزنده آقایان حسین حیاتی نماینده محترم انجمن در استان البرز به جهت برنامه ریزی مناسب و تلاش در جهت توسعه ساواته در استان، حامد متین فر دبیر انجمن و مدرس دوره، ستار خویی مسئول کمیته داوران و مسابقات، امیر هوشنگ کیانپور مسئول کمیته جوانان و سایر اعضای محترم و شرکت کنندگان و حاضران در استاژ که در برگزاری این دوره نهایت تلاش خود را به کار بستند، تقدیر و تشکر می نماید.

Iran Savate association Alborz stage انجمن ساواته ایران استاژ البرز بهمن 95 7

Iran Savate association Alborz stage انجمن ساواته ایران استاژ البرز بهمن 95 8

Iran Savate association Alborz stage انجمن ساواته ایران استاژ البرز بهمن 95 9

انتهای پیام                                         

Scroll to Top