خوش آمد گویی

به سایت رسمی انجمن ساواته (بوکس فرانسوی) ایران، به شماره ثبت 24765، نخستین و تنها نماینده فدراسیون بین المللی ساواته و مورد تایید وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران خوش آمدید.
از این پس جدیدترین اخبار و تحولات در حوزه ساواته را در این سایت مطالعه فرمایید.

جستجو در سایت

Archive

تاکید مشاور محترم رئیس جمهور نسبت به حمایت از قهرمانان و جایگاه بین المللی انجمن ها

اعضای تیم ملی ساواته ایران، پیش از ظهر دوشنبه پنجم تیرماه به دعوت جناب دکتر محمدرضا صادق، سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در کروواسی و مشاور محترم رییس جمهور، در محل اقامت ایشان حضور یافته و به دیدار و گفت و گو پرداختند.

19

به گزارش روابط عمومی هنر رزمی(انجمن) ساواته ایران، در این دیدار صمیمانه، حمیدرضا حصارکی رییس انجمن ساواته ایران و سرپرست تیم اعزامی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ملی پوشان ساواته ایران در مسابقات جهانی 2017 کروواسی، به دستاوردهای این سفر از جمله کسب شش مدال رسمی در تیمی هفت نفره، نخستین مدال بانوان محجبه و عملکرد موفق صد درصدی تیم بانوان و نخستین مدال ها در دسته سنگین وزن و فوق سنگین وزن اشاره و از حمایت های سفارت ایران در مدت اقامت تیم ملی در واراژدین، تقدیر و تشکر کرد.

21

دکتر محمدرضا صادق، سفیر محترم کشورمان در کروواسی نیز ضمن تبریک عید سعید فطر و ابراز خرسندی نسبت به موفقیت ورزشکاران اعزامی، از تداوم حمایت های دولت و وزارت ورزش و جوانان نسبت به رشته های مدال آور و جایگاه بین المللی انجمن های رزمی خبر داد.

در پایان این نشست صمیمانه، سفیر محترم کشورمان با اهدای هدایایی از ملی پوشان و کاروان اعزامی تقدیر کرد.

انتهای پیام

Scroll to Top